Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky našich koní v dostihové sezóně 2012

27. října Praha Velká Chuchle

- Rudy Pierre a am. Alena Čemusová --- 6. místo

14. října Praha Velká Chuchle

- Chirone Scott a Jaromír Tihelka --- disk.

- Unkas a Jaromír Tihelka --- 4. místo

30. září Slušovice

- Rudy Pierre a Ing. Jaromír Tihelka --- 5. místo

- Cartouche a Ing. Jaromír Tihelka --- 1. místo

9. září Slušovice

- Rudy Pierre a am. David Čabla 1. roz. --- 5. místo

- Rudy Pierre a am. David Čabla 2. roz. --- 3. místo

25. srpna Slušovice

- Dom Perignon a am. David Čabla --- 5. místo

- Rudy Pierre a am. David Čabla --- 3. místo

- Grip a am. David Čabla --- 6. místo

- Chirone Scott a Ing. Jaromír Tihelka --- disk.

11. srpna Slušovice - Fegat ME am. jezdců

- Rudy Pierre a am. David Čabla --- 6. místo

- Dom Perignon a am. Miquel Vich Capó 1. roz. ---- 4. místo

- Dom Perignon a am. Peter Platzer 2. roz. --- 5. místo

- Grip a am. Willem Brouwer --- 3. místo 

29. července Albertovec

- Dom Perignon a am. David Čabla --- 2. místo

28. července Slušovice

- Unkas a Ing. Jaromír Tihelka --- 1. místo

- Grip a am. David Čabla --- 5. místo

- Ruddy Pierre a am. David Čabla --- 3. místo

14. července Slušovice

- Grip a am. David Čabla --- disk.

- Dom Perignon a am. David Čabla --- 6. místo

5. července Slušovice

- Unkas a Ing. Jaromír Tihelka 1. roz. --- 1. místo

- Unkas a Ing. Jaromír Tihelka 2. roz. --- 1. místo

30. června Slušovice

- Unkas a Ing. Jaromír Tihelka --- 1. místo

17. června Slušovice

- Chirone Scott a Ing. Jaromír Tihelka --- disk.

- Cartouche a am. David Čabla --- disk.

- Grip a am. David Čabla --- 4. místo

- Unkas  a Ing. Jaromír Tihelka --- 1. místo

2. června Slušovice

- Unkas a Ing. Jaromír Tihelka --- 5. místo

- Grip a am. David Čabla --- 3. místo

- Chirone Scott a Ing. Jaromí Tihelka --- 9. místo

20. května Slušovice

- Cartouche(NL) a am. David Čabla --- disk.

- Dom Perignon a am. David Čabla --- 5. místo

5. května Slušovice

- Veren(A) a am. David Čabla --- nestartoval

- Unkas a Ing. Jaromír Tihelka --- 1. místo

- Grip a am. David Čabla --- 2. místo

- Cartouche(NL) a am. David Čabla --- 3. místo

21. dubna Slušovice

- Veren(A) a am. David Čabla --- 2. místo

- Unkas a Ing. Jaromí Tihelka --- 1. místo

- Grip a am. David Čabla --- 3. místo

- Dom Perignon a am. David Čabla --- 4. místo

15. dubna Bratislava

- Dom Perignon a am. David Čabla --- 5. místo

8. dubna Bratislava

- Veren(A) a am. David Čabla --- 4. místo